[2017-08-21] R_Peach_Character_Cover

Kórlik Peach – poradnik: robienie selfie nie przeszkadza w walce!

22-08-2017 12:00

Kórlik Peach łatwo się nudzi i dużo marudzi, ale to prawdziwa wojownicza księżniczka. Na polu bitwy uważa się za najpiękniejszą i najwaleczniejszą – i nigdy nie przegapia okazji na zrobienie selfie, nawet w najpoważniejszych sytuacjach. Ta bojownicza bohaterka potrafi również skutecznie leczyć, jednocześnie nie spuszczając oka ze swojego ukochanego Mario.


ZDOLNOŚCI :

ATAK:
  • BLASTER: Kórlik Peach, podobnie jak obiekt jego westchnień, Mario, używa blastera o umiarkowanym zasięgu, otwierając ogień do pojedynczych wrogów, którzy nie chowają się za pełną osłoną.
  • STRAŻNIK: Broń dodatkowa, którą odblokowuje Kórlik Peach, to niezależna, poruszająca się mina z własnym paskiem zdrowia, która przemieszcza się w kierunku namierzonych wrogów i wybucha w chwili dotarcia do nich, zadając duże obrażenia obszarowe. Nieważne, jak daleko uciekną, Strażnik zawsze ich znajdzie!
TECHNIKA:
  • LECZENIE: Kórlik Peach zaciekle walczy ze swoimi wrogami, ale również głęboko przejmuje się losem sojuszników. Dzięki zdolności Leczenia potrafi przywrócić duży procent punktów zdrowia wszystkim pobliskim bohaterom.
  • TARCZA: Kórlik Peach to bohater leczący, dlatego też potrzebuje ochrony bardziej niż ktokolwiek inny, ponieważ dla wroga może stanowić główny cel, który należy pokonać za wszelką cenę. Na szczęście może liczyć na swoją Tarczę, która pochłania znaczącą część otrzymywanych obrażeń.
RUCH:
:
  • PODWÓJNY ZRYW: Kórlik Peach posiada specjalną zdolność poruszania się, dzięki której może wykonać podczas swojego ruchu zryw do dwóch różnych przeciwników, co się przydaje zwłaszcza wtedy, gdy wrogowie tłoczą się blisko siebie.

PODPOWIEDZI I SZTUCZKI:

  • STRAŻNIK – STRATEGIA OBRONNA: Strażnik nie tylko zadaje duże obrażenia żołnierzom przeciwnika, ale dodatkowo służy jako bardzo skuteczny wabik. Strażnik po wypuszczeniu aktywuje wszystkie reakcje wrogów, tworząc w ten sposób bezpieczną ścieżkę dla wszystkich twoich bohaterów.
  • LECZENIE X SKOK LECZĄCY: Mimo różnic osobowościowych, Kórlik Peach oraz Peach dobrze do siebie pasują pod względem kombinacji leczących. Po tym, jak Kórlik Peach podejdzie bliżej do pozostałych bohaterów i użyje swojej techniki Leczenia, Peach może wykonać z nią Skok Drużynowy i wylądować nieopodal wszystkich, aktywując w ten sposób swoją technikę Skoku Leczącego, przywracającą jeszcze większą liczbę punktów zdrowia.
  • SWĘDZĄCE STOPY X PODWÓJNY ZRYW X STRAŻNIK: W niektórych wypadkach wrogowie są w stanie aktywować Zewnętrzną Skorupę, zdolność obronną, która niweluje wszystkie obrażenia otrzymywane w wyniku pierwszego/kolejnego ataku przeciwko nim. Aby skontrować tę zdolność, Luigi może zwiększyć zasięg ruchu Kórlika Peach za pomocą Swędzących Stóp, a ten może przełamać się przez obronę przeciwników, wykonując na nich Podwójny Zryw, w ten sposób niszcząc ich Zewnętrzne Skorupy. Potem może wrócić na swoją początkową pozycję za osłoną i otworzyć do nich ogień albo wysłać do nich Strażnika.
  • STRAŻNIK X MAGNETYCZNY TANIEC: Kórlik Mario może użyć Magnetycznego Tańca, aby wyciągnąć wrogów zza osłon i zebrać ich na tym samym terenie. Następnie Kórlik Peach może wysłać swojego Strażnika prosto w sam środek ich grupy.

Najnowsze artykuły

[2019-01-18] Fuposet Spotlight Header

Oblicza Społeczności #2: Przed wami Fuposey

Pora przedstawić wam Fuposey, graficzkę z pasją, która wyspecjalizowała się głownie w rysowaniu pewnego konkretnego ducha!

24-01-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2018-12-13] MRKB Communty Competition Guide Header

Zawody społecznościowe: przewodnik rejestracyjny

Krótki przewodnik, który pomoże ci zrobić pierwsze kroki w zawodach społecznościowych!

13-12-201809:00 AM

Zobacz więcej

[2018-12-13] Roadmap Header

Plan zawodów społecznościowych

Zawody społecznościowe rozpoczęte, a zatem przedstawiamy wam plan na najbliższe trzy sezony! Sprawdź, które wyzwania są dostępne.

13-12-201809:00 AM

Zobacz więcej

[2018-12-10] Community Challenges Header

Dołącz do zawodów społecznościowych Mario + Rabbids: Kingdom Battle!

Weź udział w naszych ogólnoświatowych zawodach, aby uzyskać szansę zmierzenia się z innymi utalentowanymi graczami w turnieju Versus w studiu deweloperskim.

10-12-201809:00 AM

Zobacz więcej