Luigi Cover

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Luigi - Wnieś do swojej drużyny spryt i precyzję!

18-09-2017 12:00

Choć brat Mario, Luigi, może czasami zadrżeć w obliczu niebezpieczeństwa, zawsze gotów jest wesprzeć swoich towarzyszy. Będąc specjalistą od ataków dystansowych (pewnie wskutek lęku przed bezpośrednim starciem) Luigi wykorzystuje swoją niezwykłą ruchliwość i stanowi zagrożenie dla przeciwników, bez względu na to, gdzie się ukryją.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:

  • PRECYZJA: Zgodnie ze swoim charakterem, Luigi używa precyzyjnej broni. To uzbrojenie o bardzo dużym zasięgu pozwala mu trzymać się w bezpiecznej odległości od linii frontu, a jednocześnie atakować przeciwników zagrażających drużynie. Umiejętność ta sprawia, że jest on ważnym i potężnym atutem w ofensywie, który może zwiększyć twoje możliwości taktyczne.
  • STRAŻNIK: Podobnie jak Kórliczka Peach, Luigi odblokowuje Strażnika jako swoją broń dodatkową, która pozwala mu rozpętać chaos bez opuszczania bezpiecznej kryjówki. Taki Strażnik automatycznie rusza w kierunku wskazanych przeciwników i gdy tylko znajdą się oni w jego zasięgu, eksploduje zadając obrażenia obszarowe.

TECHNIKA:

  • KAMIENNY WZROK: Luigi, walczący na dystans, może łatwo rozprawić się z każdym przeciwnikiem, który tylko wychyli ze swoich szeregów. Kamienny Wzrok na jedną turę zapewnia Luigiemu umiejętność odruchową, dzięki której może on strzelić do dowolnego przeciwnika, jeśli tylko znajdzie się on w zasięgu jego wyborowej broni.
  • SWĘDZĄCE STOPY: Zadaniem Luigiego jest wywieranie stałej presji na przeciwniku i zmuszanie go do głębokiego namysłu przed wyrwaniem się do przodu. Prócz tego tworzy on i otwiera korytarze na polu bitwy dla swoich kompanów. Zwiększając zasięg ruchu wszystkich pobliskich bohaterów, włącznie z Luigim, Swędzące Stopy pozwalają im szybko zbliżać się do przeciwnika lub zmieniać pozycje w strefie walki.

RUCH:

  • PODWÓJNY SKOK DRUŻYNOWY: Dla strzelca wyborowego, takiego jak Luigi, kluczowe znaczenie mają ruchliwość i zmiana pozycji. Dzięki umiejętności ruchowej w postaci Podwójnego Skoku Drużynowego, Luigi może oddać dwa Skoki Drużynowe w trakcie swojej fazy ruchu, co pozwala mu przemieścić się za linie wroga, oskrzydlić go i ominąć jego osłony.

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • SWĘDZĄCE STOPY X MAGNETYCZNY TANIEC: Oto prosta kombinacja, dzięki której każdy przeciwnik znajdzie się na łasce twoich bohaterów, bez względu na ich zasięg. Magnetyczny Taniec wywabia wrogów z kryjówek. A wtedy Swędzące Stoapy pozwalają bohaterom łatwo skrócić dystans, ustawić się za liniami przeciwnika i oskrzydlić go.
  • PODWÓJNY OCZYSZCZAJĄCY SKOK: Gdy już odblokujesz umiejętność Oczyszczającego Skoku, możesz wykorzystać Luigiego jako “czyściciela efektów specjalnych,” nakazując mu wykonać Skok Drużynowy oddziałujący na wszystkich bohaterów, którzy zostali dotknięci wrogimi lub sojuszniczymi efektami specjalnymi.
  • KAMIENNY WZROK X STRASZNY KÓRLIK / MAGNETYCZNY TANIEC: To na wskroś ofensywna kombinacja. Aktywuj odruchową technikę Luigiego, a następnie skorzystaj z umiejętności Straszny Kórlik Kórlika Yoshiego lub Magnetyczny Taniec Kórlika Mario, aby zmusić przeciwnika do wykonania ruchu, po czym zakończ kombinację Kamiennym Wzrokiem Luigiego.
  • SUPERSZANSA X STRAŻNIK: Aktywuj Superszansę Yoshiego, aby wzbogacić kolejny atak o superefekt. Następnie wypuść Strażnika, aby dzięki owemu superefektowi dosięgnąć wrogów i zadać im potężne obrażenia. Rozsądnym wyborem byłby na przykład superefekt w postaci Atramentu, ponieważ wrogowie, którzy przeżyją atak nie będą mogli ostrzeliwać twoich bohaterów w swojej kolejnej turze.

Najnowsze artykuły

[2018-11-02] Fan Art Activation

Podzielcie się z nami swoimi fanartami!

Czas zabłysnąć i zaprezentować swoje dzieła nam i reszcie społeczności!

02-11-201812:00 PM

Zobacz więcej

[2018-10-25] Community Spotlight 1

PIĘĆ PORAD, KTÓRE POMOGĄ WAM POKONAĆ SMASHERÓW!

Min_Minstery udzieli wam kilku porad, jak pozbyć się tych nieznośnych Smasherów!

26-10-201812:00 PM

Zobacz więcej

[2018-09-05] Infographic header

Infografika na pierwszą rocznicę premiery Mario + Rabbids

Obejrzyjcie infografikę pokazującą kluczowe elementy waszych przygód w Grzybowym Królestwie!

05-09-201804:00 PM

Zobacz więcej

[2018-06-26] RKB_launch

Jedna szalona ekipa, jedna epicka wyprawa, jeden potężny świat do odkrycia

Połącz siły z Donkey Kongiem i uwolnij wyspę od panowania kórlika Konga.

26-06-201804:00 PM

Zobacz więcej