[2017-09-13] Rabbid Mario - HEADER

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Kórlik Mario - Nowy wąsaty osiłek wkracza do gry!

18-09-2017 12:00

Zawadiacki wąs Kórlika Mario to bodaj jedyna rzecz, która łączy go z jego słynnym 'bliźniakiem'. Jak przystało na czołowego zabijakę w drużynie, pierwszy rzuca się w wir bitwy i wykorzystuje swą biegłość w walce wręcz, by siać spustoszenie w szeregach wrogów i dać sojusznikom czas niezbędny do zajęcia taktycznych pozycji.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:

  • GARŁACZ: Kórlik Mario to ten typ wojownika, który zawsze stawia czoła swoim wrogom i atakuje ich frontalnie. Żaden oręż nie nadaje się do tego celu lepiej niż jego Garłacz, broń krótkiego zasięgu o ogromnym rozrzucie. To ona pozwala mu w mgnieniu oka rozprawić się z różnymi przeciwnikami i zrobić trochę miejsca, gdy wokół zaczynają tłoczyć się wrogowie.
  • MŁOTEK: Podobnie jak jego imiennik, Mario, Kórlik Mario też może używać młotka jako broni dodatkowej i miażdżyć wrogów w bezpośredniej konfrontacji, zadając duże obrażenia obszarowe. 

TECHNIKA:

  • MAGNETYCZNY TANIEC: Kórlik Mario umie grać na mandolinie, ale potrafi też tańczyć. Gdy aktywuje Magnetyczny Taniec, wrogowie są ściągani w jego kierunku i opuszczają swoje kryjówki.
  • OCHRONIARZ: Ponieważ Kórlik Mario woli korzystać z broni krótkodystansowych, pod koniec tury często zostaje na środku pola bitwy i w zasięgu wzroku przeciwników, którzy mogą zaatakować go Zrywem lub zadać mu obrażenia Uderzeniem w Ziemię. Dzięki Ochroniarzowi, Kórlik Mario jest niemal całkowicie odporny na ataki fizyczne i może zredukować otrzymywane obrażenia nawet o 80%.

RUCH:

  • WYBUCHOWY ZRYW: Efekty ataków obszarowych to swoista specjalność Kórlika Mario. A jego umiejętność Zrywu jest bezkompromisowa: atakując przeciwnika Zrywem, Kórlik Mario wywołuje eksplozję obszarową - bardzo skuteczną przeciwko skupiskom wrogów. 

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • MAGNETYCZNY TANIEC X UMIEJĘTNOŚCI ODRUCHOWE (WZROK BOHATERA ITD.): Gdy już aktywujesz umiejętności odruchowe wszystkich bohaterów, wykorzystaj Magnetyczny Taniec Kórlika Mario, by zwabić przeciwników w pułapkę i rozpocząć festiwal eksplozji.
  • M-MOC X MAGNETYCZNY TANIEC X WYBUCHOWY ZRYW X MŁOTEK: Jeśli szukasz kombinacji zapewniającej potężne obrażenia, to jesteś we właściwym miejscu.  Wzmocnij atak Kórlika Mario M-Mocą jego imiennika. Następnie skorzystaj z Magnetycznego Tańca, by zwabić kilku przeciwników w jedno miejsce. Rusz w ich stronę i zastosuj Wybuchowy Zryw, aby zadać nieco obrażeń całej grupie, a później wykończ ją miażdżącym uderzeniem Młotka.
  • SUPERSZANSA X WYBUCHOWY ZRYW: Wybuchowy Zryw ma rozległe pole rażenia i może zadać obrażenia kilku przeciwnikom jednocześnie. Aktywując najpierw Superszansę Yoshiego, a następnie stosując Wybuchowy Zryw umożliwisz Kórlikowi Mario nałożenie superefektu na wszystkich wrogów.  na przykład, stosując tę kombinację w połączeniu z bronią o właściwościach wampirycznych pomożesz Kórlikowi Mario zgładzić większość z jego wrogów, zachowując jednocześnie sporo zdrowia.
  • MAGNETYCZNY TANIEC X STRAŻNIK: Wykorzystaj Magnetyczny Taniec Kórlika Mario, by zwabić wrogów w pole rażenia twojego Strażnika, a następnie aktywuj go, wywołując natychmiastowy efekt na całej grupie przeciwników.

Najnowsze artykuły

[2018-11-02] Fan Art Activation

Podzielcie się z nami swoimi fanartami!

Czas zabłysnąć i zaprezentować swoje dzieła nam i reszcie społeczności!

02-11-201812:00 PM

Zobacz więcej

[2018-10-25] Community Spotlight 1

PIĘĆ PORAD, KTÓRE POMOGĄ WAM POKONAĆ SMASHERÓW!

Min_Minstery udzieli wam kilku porad, jak pozbyć się tych nieznośnych Smasherów!

26-10-201812:00 PM

Zobacz więcej

[2018-09-05] Infographic header

Infografika na pierwszą rocznicę premiery Mario + Rabbids

Obejrzyjcie infografikę pokazującą kluczowe elementy waszych przygód w Grzybowym Królestwie!

05-09-201804:00 PM

Zobacz więcej

[2018-06-26] RKB_launch

Jedna szalona ekipa, jedna epicka wyprawa, jeden potężny świat do odkrycia

Połącz siły z Donkey Kongiem i uwolnij wyspę od panowania kórlika Konga.

26-06-201804:00 PM

Zobacz więcej