Yoshi Cover

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Yoshi - Wzbogać swoją drużynę o umiejętności wysadzające!

18-09-2017 05:15

W Grzybowym Królestwie żadna przygoda nie obędzie się bez wiernego druha Mario, Yoshiego, eksperta od walki dystansowej, który trzyma się na tyłach i z daleka ostrzeliwuje wrogów potężnymi ładunkami wysadzającymi. Yoshi, ważny członek drużyny, uwielbia też owoce.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:
  • STRZAŁOBACH: Podobnie jak Kórlik Yoshi, jego imiennik także korzysta ze Strzałobacha. Ta groźna broń maszynowa średniego zasięgu zadaje zróżnicowane obrażenia, które mogą być nie tylko niższe od przeciętnej siły ognia, ale też znacznie ją przewyższać, zmuszając wrogów do szybkiego szukania kryjówek.
  • RAKIETA: Gdy wrogom wydaje się, że są bezpieczni za pełną osłoną, Yoshi rozwiewa ich nadzieje przy użyciu wyrzutni rakiet, która zadaje obrażenia obszarowe i niszczy wszystkie osłony w polu rażenia.
TECHNIKA:
  • UBIJACZKA:Yoshi słynie z umiejętności precyzyjnego miotania jaj, niepozostawiającej wrogom choćby najmniejszego cienia szansy. Ubijaczka to umiejętność odruchowa, dzięki której Yoshi może ostrzelać każdego przeciwnika ze Strzłobacha, bez względu na to, czyja akurat jest tura.
  • SUPERSZANSA: Yoshi może odwrócić losy każdej bitwy. Za sprawą potężnej umiejętności wspierającej w postaci Superszansy, Yoshi zapewnia każdemu znajdującemu się w pobliżu bohaterowi 100% szansę na aktywację superefektu używanej przezeń broni i zademonstrowanie potężnej siły ognia.
RUCH:
  • UDERZENIE W ZIEMIĘ: Yoshi to prawdziwy postrach całych armii! Dosłownie! Dzięki specjalnej umiejętności ruchu Yoshiego możesz wskoczyć w sam środek bitewnego zamętu i zniszczyć niemal wszystko na obszarze lądowania, zarówno wrogów, jak i osłony.

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • PUSTOSZĄCE ZAKLĘCIE - RAKIETA X MAGNETYCZNY TANIEC X UBIJACZKA: Zastosuj tę niszczycielską kombinację, a twoi wrogowie znajdą się w sytuacji bez wyjścia. Najpierw użyj Wyrzutni Rakiet, aby zniszczyć wszystkie osłony, za którymi kryją się wrogowie. Następnie aktywuj Ubijaczkę i wykorzystaj Magnetyczny Taniec Kórlika Mario, by zwabić przeciwników w pole widzenia Yoshiego i odpalić umiejętność odruchową.
  • DEPCZ, TARANUJ I MIAŻDŻ: Wykorzystaj umiejętności ruchu Yoshiego, Mario i Kórlika Mario, aby tworzyć niszczycielskie kombinacje oparte na Zrywie i Skoku Drużynowym. Możesz na przykład zaatakować grupę przeciwników Wybuchowym Zrywem Kórlika Mario, następnie ustawić go obok Yoshiego, aby wspólnie zaatakowali tę samą grupę Skokiem Drużynowym i Uderzeniem w Ziemię. Jeśli jacyś farciarze przeżyją pierwszą kombinację, wykończ ich Zrywem i Miażdżącym Skokiem.
  • SUPERSZANSA X MAGNETYCZNY TANIEC / STRASZNY KÓRLIK X UMIEJĘTNOŚCI ODRUCHOWE: Aktywuj Superszansę Yoshiego, a następnie umiejętność odruchową trzeciego kompana z drużyny. Następnie zastosuj Magnetyczny Taniec Kórlika Mario lub umiejętność Straszny Kórlik Kórlika Yoshiego, aby rozerwać szeregi wrogów i zmusić ich do sprowokowania umiejętności odruchowej, która z kolei będzie miała 100% szansę na wywołanie superefektu.

Najnowsze artykuły

[2017-01-11] Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC – Donkey Kong Swings into Action

Donkey Kong pojawi się w nowym DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Nowy bohater w Mario + Rabbids Kingdom Battle.

11-01-201806:00 AM

Zobacz więcej

[2017-12-08] RKB_news_versus_keyart

Pokonaj swoich znajomych w nowym, darmowym trybie Versus w Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Tryb Versus jest już dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Mario + Rabbids Kingdom Battle!

07-12-201711:05 AM

Zobacz więcej

[2017-11-22] RKB_news_goldedition_header

[Black Friday deal] Mario + Rabbids Kingdom Battle Złota Edycja

Kup Złotą Edycję w cenie standardowej!

22-11-201712:56 PM

Zobacz więcej

Luigi Thumbnail

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Luigi - Wnieś do swojej drużyny spryt i precyzję!

Ruszaj naprzód i bez wahania rzuć się w wir walki - Luigi cię osłania, a dystansowe umiejętności ofensywne i doskonała mobilność pozwolą mu zlikwidować każdego zagrażającego ci wroga.

18-09-201712:00 PM

Zobacz więcej