Rabbid Yoshi Cover

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Kórlik Yoshi - groza i obłęd mają nowe imię!

20-09-2017 05:15

Niech cię nie zwiedzie jego uroczy wygląd - Kórlik Yoshi góruje zuchwałością nad każdym, a gdy dochodzi do walki „najpierw strzela, a dopiero później zadaje pytania”. A jednak, jeśli potrzebujesz solidnej siły ognia, która w mgnieniu oka przechyli szalę zwycięstwa na twoją stronę, nie znajdziesz nikogo lepszego. Lubi: ciężkie uzbrojenie, wszystko co wybucha. Nie lubi: mierzyć się z konsekwencjami swoich poczynań, wszystkiego co nie wybucha.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:
  • STRZAŁOBACH: Ta broń główna odzwierciedla jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Kórlika Yoshiego: nieobliczalność. Strzałobach to potężny karabin maszynowy średniego zasięgu, zadający bardzo zróżnicowane obrażenia, od niewielkich, aż po takie, które znacząco przewyższają średnią siłę ognia. Wrogom wypada doradzić, by nie próbowali swoich sił w starciu z taką bronią…
  • WYBUCHOWA KACZKA: Niech cię nie zwiedzie milutki wygląd - jedynym celem Wybuchowej Kaczki jest siać chaos w szeregach wroga. Ta broń dodatkowa to tak naprawdę odbijający się ładunek wybuchowy, który niewiele robi sobie z osłon, pozwalając tym samym Kórlikowi Yoshiemu na dosięgnięcie tych przeciwników, którzy lubią bawić się w „chowanego”.
TECHNIKA:
  • ZEWNĘTRZNA SKORUPA: Zewnętrzna Skorupa to tarcza jednorazowego użytku, która całkowicie odpiera kolejny atak wymierzony w Kórlika Yoshiego. Ta defensywna umiejętność może okazać się przydatna w starciu z przeciwnikami, zadającymi bezpośrednie obrażenia, takimi jak Miażdżyciele, których jedyny potężny cios można w ten sposób zneutralizować.
  • STRASZNY KÓRLIK: Gdy wrogowie zanadto zbliżą się do Kórlika Yoshiego i jego kompanów, może on wydać potworny ryk, który odstraszy przeciwników znajdujących się w w jego zasięgu.
RUCH:
  • POTRÓJNY ZRYW: Kórlik Yoshi to niezwykle ruchliwa postać, przewyższająca zręcznością każdego przeciwnika. Jego umiejętność Potrójnego Zrywu pozwala powalić trzech różnych przeciwników w ramach jednego ruchu, co wprowadza zamęt na polu walki i sprawia, że przeciwnicy muszą nieco odsapnąć, nim znów ruszą naprzód.

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • SWĘDZĄCE STOPY X POTRÓJNY ZRYW: Kórlik Yoshi sam w sobie ma ponadprzeciętny zasięg ruchu. A gdy jeszcze Luigi aktywuje Swędzące Stopy, Yoshi będzie mógł dotrzeć niemal wszędzie. Jeśli dodatkowo połączysz to z Potrójnym Zrywem, powalenie kryjących się za osłonami przeciwników przy użyciu broni dystansowej nie powinno już stanowić problemu dla twojej drużyny.
  • M-MOC X STRASZNY KÓRLIK X STRZAŁOBACH: Są tacy przeciwnicy, których lepiej powalić jednym strzałem, jeśli nie chcesz, by narobili ci dodatkowych kłopotów. Bardzo irytujący potrafią być na przykład Wspieracze, którzy mogą uzdrawiać swoich sojuszników, korzystając przy tym z pełnych osłon. Dzięki umiejętności Straszny Kórlik możesz wypłoszyć ich z kryjówki i zapędzić w swoje pole widzenia. Korzystając z M-Mocy Mario, znacząco podnosisz siłę swojego Strzałobacha, a następnie wyprowadzasz zmasowany atak, który natychmiastowo likwiduje twoje cele.
  • STRASZNY KÓRLIK X UMIEJĘTNOŚĆ ODRUCHOWA (WZROK BOHATERA, KRÓLEWSKIE OKO, itd.): Najpierw aktywujesz umiejętności odruchowe wszystkich swoich bohaterów. A następnie wyciągasz przeciwników z kryjówek przy pomocy Strasznego Kórlika. Będzie to z pewnością ich ostatnie działanie na polu bitwy, a tobie pozostanie już tylko podziwiać jak twoi bohaterowie, jeden po drugim, stosują swoje umiejętności odruchowe.

Najnowsze artykuły

[2018-05-15] RKB_news_DLC3-characters

Donkey Kong Adventure: w trzecim i ostatnim DLC do gry pojawia się szalona ekipa!

Poznaj szaloną ekipę, w tym dwie nowe grywalne postacie - Donkey Konga i kórlika Cranky'ego - w DLC do Mario + Rabbids Kingdom.

22-05-201803:00 PM

Zobacz więcej

[2017-01-11] Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC – Donkey Kong Swings into Action

Donkey Kong pojawi się w nowym DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Nowy bohater w Mario + Rabbids Kingdom Battle.

11-01-201806:00 AM

Zobacz więcej

[2017-12-08] RKB_news_versus_keyart

Pokonaj swoich znajomych w nowym, darmowym trybie Versus w Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Tryb Versus jest już dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Mario + Rabbids Kingdom Battle!

07-12-201711:05 AM

Zobacz więcej

[2017-11-22] RKB_news_goldedition_header

[Black Friday deal] Mario + Rabbids Kingdom Battle Złota Edycja

Kup Złotą Edycję w cenie standardowej!

22-11-201712:56 PM

Zobacz więcej