Rabbid Yoshi Cover

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Kórlik Yoshi - groza i obłęd mają nowe imię!

20-09-2017 05:15

Niech cię nie zwiedzie jego uroczy wygląd - Kórlik Yoshi góruje zuchwałością nad każdym, a gdy dochodzi do walki „najpierw strzela, a dopiero później zadaje pytania”. A jednak, jeśli potrzebujesz solidnej siły ognia, która w mgnieniu oka przechyli szalę zwycięstwa na twoją stronę, nie znajdziesz nikogo lepszego. Lubi: ciężkie uzbrojenie, wszystko co wybucha. Nie lubi: mierzyć się z konsekwencjami swoich poczynań, wszystkiego co nie wybucha.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:
  • STRZAŁOBACH: Ta broń główna odzwierciedla jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Kórlika Yoshiego: nieobliczalność. Strzałobach to potężny karabin maszynowy średniego zasięgu, zadający bardzo zróżnicowane obrażenia, od niewielkich, aż po takie, które znacząco przewyższają średnią siłę ognia. Wrogom wypada doradzić, by nie próbowali swoich sił w starciu z taką bronią…
  • WYBUCHOWA KACZKA: Niech cię nie zwiedzie milutki wygląd - jedynym celem Wybuchowej Kaczki jest siać chaos w szeregach wroga. Ta broń dodatkowa to tak naprawdę odbijający się ładunek wybuchowy, który niewiele robi sobie z osłon, pozwalając tym samym Kórlikowi Yoshiemu na dosięgnięcie tych przeciwników, którzy lubią bawić się w „chowanego”.
TECHNIKA:
  • ZEWNĘTRZNA SKORUPA: Zewnętrzna Skorupa to tarcza jednorazowego użytku, która całkowicie odpiera kolejny atak wymierzony w Kórlika Yoshiego. Ta defensywna umiejętność może okazać się przydatna w starciu z przeciwnikami, zadającymi bezpośrednie obrażenia, takimi jak Miażdżyciele, których jedyny potężny cios można w ten sposób zneutralizować.
  • STRASZNY KÓRLIK: Gdy wrogowie zanadto zbliżą się do Kórlika Yoshiego i jego kompanów, może on wydać potworny ryk, który odstraszy przeciwników znajdujących się w w jego zasięgu.
RUCH:
  • POTRÓJNY ZRYW: Kórlik Yoshi to niezwykle ruchliwa postać, przewyższająca zręcznością każdego przeciwnika. Jego umiejętność Potrójnego Zrywu pozwala powalić trzech różnych przeciwników w ramach jednego ruchu, co wprowadza zamęt na polu walki i sprawia, że przeciwnicy muszą nieco odsapnąć, nim znów ruszą naprzód.

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • SWĘDZĄCE STOPY X POTRÓJNY ZRYW: Kórlik Yoshi sam w sobie ma ponadprzeciętny zasięg ruchu. A gdy jeszcze Luigi aktywuje Swędzące Stopy, Yoshi będzie mógł dotrzeć niemal wszędzie. Jeśli dodatkowo połączysz to z Potrójnym Zrywem, powalenie kryjących się za osłonami przeciwników przy użyciu broni dystansowej nie powinno już stanowić problemu dla twojej drużyny.
  • M-MOC X STRASZNY KÓRLIK X STRZAŁOBACH: Są tacy przeciwnicy, których lepiej powalić jednym strzałem, jeśli nie chcesz, by narobili ci dodatkowych kłopotów. Bardzo irytujący potrafią być na przykład Wspieracze, którzy mogą uzdrawiać swoich sojuszników, korzystając przy tym z pełnych osłon. Dzięki umiejętności Straszny Kórlik możesz wypłoszyć ich z kryjówki i zapędzić w swoje pole widzenia. Korzystając z M-Mocy Mario, znacząco podnosisz siłę swojego Strzałobacha, a następnie wyprowadzasz zmasowany atak, który natychmiastowo likwiduje twoje cele.
  • STRASZNY KÓRLIK X UMIEJĘTNOŚĆ ODRUCHOWA (WZROK BOHATERA, KRÓLEWSKIE OKO, itd.): Najpierw aktywujesz umiejętności odruchowe wszystkich swoich bohaterów. A następnie wyciągasz przeciwników z kryjówek przy pomocy Strasznego Kórlika. Będzie to z pewnością ich ostatnie działanie na polu bitwy, a tobie pozostanie już tylko podziwiać jak twoi bohaterowie, jeden po drugim, stosują swoje umiejętności odruchowe.

Najnowsze artykuły

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

Season 3 Infographic Header Final

Mario + Rabbids: Summer Games - infografika

Szybkie spojrzenie na funkcje i statystyki z Summer Games.

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej