Peach Cover

Przewodnik po postaciach Mario + Rabbids: Peach - Elegancja połączona z nieulękłym sercem!

19-09-2017 05:15

Jako władczyni Grzybowego Królestwa, Peach cieszy się powszechną miłością poddanych. Czy to wygłaszając przemówienie, odwiedzając Żabie Miasto, czy studiując najnowsze metody uciekania z lochów, wszystko robi z godnością i ognistą gracją. Tym razem jednak zapewni solidną równowagę między obroną i mobilnością, dołączając do naszych bohaterów w próbie ocalenia swej królewskiej domeny.

UMIEJĘTNOŚCI:

ATAK:
  • GARŁACZ: Peach i Kórlik Mario podzielają upodobanie do bezpośredniej walki i dlatego korzystają z takiej samej broni głównej: Garłacza. Jego szerokie pole rażenia pozwala Peach korzystać z kilku potężnych umiejętności ofensywnych, takich jak nieustraszona szarża na wroga i niszczenie wszystkich przeszkód stających na drodze, co potwierdza tylko, że księżniczka potrafi walczyć, jak mało kto.
  • WYBUCHOWA KACZKA: Groźniejsza niż kiedykolwiek, Wybuchowa Kaczka będzie radośnie odbijać nad osłonami przeciwników i siać urocze zniszczenie w ich szeregach. Wrogowie szybko znielubią tę broń.
TECHNIKA:
  • KRÓLEWSKIE OKO: Nic nie umknie uwadze Peach, gdy ta walczy o bezpieczeństwo swojego królestwa. Królewskie Oko to umiejętność odruchowa, która pozwala Peach ustrzelić każdego wroga, jaki tylko nieopatrznie podejdzie pod lufę jej Garłacza.
  • OCHRONA: Peach to bohaterka w stylu paladyna. Jej zadaniem jest atakować, kiedy trzeba, a jednocześnie osłaniać towarzyszy. Dzięki Ochronie, Peach tworzy defensywną więź ze wszystkimi bohaterami znajdującymi się w pobliżu, rozkładając przyjmowane obrażenia na siebie i kompanów objętych efektem.
RUCH:
  • SKOK LECZĄCY: Peach dysponuje także umiejętnościami uzdrawiającymi, z których może korzystać w trakcie swojej fazy ruchu. Gdy Peach wykonuje Skok Drużynowy, w niewielkim stopniu uzdrawia wszystkich bohaterów znajdujących się na obszarze jej lądowania.

PORADY I PODPOWIEDZI:

  • SKOK ODNOWY: Uwolnij jednego ze swych kompanów od superefektu nałożonego przez przeciwnika (takiego jak Atrament, Miód, itd.) wykonując Skok Drużynowy Peach, po tym jak odblokujesz umiejętność Oczyszczającego Skoku. Następnie wyląduj obok sojuszniczego bohatera, by przywrócić mu nieco punktów zdrowia i pozwolić zacząć wszystko od początku.
  • OSŁONA NIE DO PRZEJŚCIA– OCHRONA X TARCZA: Współpraca pomiędzy Peach, a Kórliczką Peach często rodzi niesamowite kombinacje. Aktywując Tarczę Kórliczki Peach i łącząc ją z Ochroną Księżniczki Peach pozwolisz Kórliczce odeprzeć każdy atak, bez choćby draśnięcia.
  • OCHRONA X OSŁABIENIE: Jeśli szukasz środków ochrony drużynowej, ta kombinacja powinna przykuć twoją uwagę. Aktywuj Ochronę Peach, by rozpraszać obrażenia pomiędzy kompanami, a następnie skorzystaj z Osłabienia Kórlika Luigiego, aby zmniejszyć początkowe obrażenia zadawane przez przeciwników. Jeśli połączysz to jeszcze z wampirycznym efektem Zrywu Kórlika Luigiego, żadna linia wroga nie zdoła cię zatrzymać.
  • WIELKIE SPRZĄTANIE – GARŁACZ² X MAGNETYCZNY TANIEC: Może tak to zabrzmiało, ale ta sztuczka wcale nie pomoże ci w szybszym sprzątaniu mieszkania. Skorzystaj umiejętności Magnetyczny Taniec Kórlika Mario, by zgromadzić wszystkich wrogów w jednym miejscu, a następnie oddaj salwę z garłaczy Kórlika Mario i Peach, by całkowicie ich unicestwić.

Najnowsze artykuły

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

Season 3 Infographic Header Final

Mario + Rabbids: Summer Games - infografika

Szybkie spojrzenie na funkcje i statystyki z Summer Games.

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej