[2017-01-11] Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC – Donkey Kong Swings into Action

Donkey Kong pojawi się w nowym DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle!

11-01-2018 06:00

Mario + Rabbids Kingdom Battle niedługo wpadnie w bananowy nastrój - w nadchodzącym pakiecie zawartości dodatkowej, zawierającym oryginalną fabułę oraz nowy świat, do drużyny dołącza nowy, grywalny bohater - Donkey Kong. Autorzy gry, którzy są fanami wielkiej małpy Nintendo od czasu premiery oryginalnego automatu, zawsze wiedzieli, że Donkey Kong będzie odpowiednim bohaterem do podkręcenia tempa.

"Już na samym początku prac nad dodaniem Donkey Konga w charakterze nowego bohatera nowej historii w Mario + Rabbids Kingdom Battle zaczęliśmy się zastanawiać, w jaki sposób może to wpłynąć na system bitewny", mówi Davide Soliani, dyrektor kreatywny w Ubisoft Milan. "Donkey Kong ma wielkie łapy, dlatego też chcieliśmy, aby używał ich podczas walki jak najwięcej. Dodatkowo jest gorylem, dlatego sensownym pomysłem było obdarowanie go większą ruchliwością".

Ale nie tylko imponująca krzepa Donkey Konga sprawia, że idealnie pasuje do roli bohatera w Mario + Rabbids. "Nie jest zwykłym siłaczem", wyjaśnia Soliani. "Potrafi być również okropnie niezdarny, dlatego też jego obecność w grze - obok Kórlików - pozwoliła nam na pokazanie podczas opowieści szeregu rozmaitych, humorystycznych sytuacji".

Tym zabawnym chwilom kolejny raz będzie towarzyszyć akompaniament autorstwa Granta Kirkhope'a, kompozytora Mario + Rabbids, który - jak już zapewne wiecie - dość dobrze zaznajomiony jest z Donkey Kongiem i jego ekipą. "Grant - poza tym, że jest wspaniałym kompozytorem - odpowiadał również za stronę muzyczną przy grze Donkey Kong 64", mówi Soliani. "Staraliśmy się znaleźć nowe źródła dla muzycznej inspiracji całej opowieści, jednocześnie zachowując wierność uwielbianym przez graczy motywom, pochodzącym ze świata Donkey Konga".

Zawartość dodatkowa dla Mario + Rabbids Kingdom Battle będzie dostępna na wiosnę 2018 roku w ramach Przepustki Sezonowej lub do kupienia osobno.

Najnowsze artykuły

[2019-05-23] Spring Games Winners

Zawody społecznościowe – przedstawiamy zwycięzców igrzysk wiosennych

Oto bohaterowie, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Igrzysk wiosennych!

22-05-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-05-09] Rabbids Merge Fan Art Contest Header

Weź udział w konkursie plastycznym Rabbids Merge Fan Art Contest!

Bądź jak SupaMerge i połącz Kórliki ze swoją ulubioną serią gier!

10-05-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-04-29] Rik Interview Header

Oblicza społeczności - Rik, czempion 1 turnieju

Finalista turnieju Sezonu Pierwszego, Rik, pomógł nam stworzyć wyzwanie premiowe dla Sezonu Drugiego.

29-04-201912:00 PM

Zobacz więcej

Maddie Interview Header

Oblicza społeczności #4: Poznajcie Maddie!

Maddie to artysta-samouk, traktująca z równą pasją kolory oraz szaleństwa Kórlików!

29-03-201912:00 PM

Zobacz więcej