[2017-01-11] Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC – Donkey Kong Swings into Action

Donkey Kong pojawi się w nowym DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle!

11-01-2018 06:00

Mario + Rabbids Kingdom Battle niedługo wpadnie w bananowy nastrój - w nadchodzącym pakiecie zawartości dodatkowej, zawierającym oryginalną fabułę oraz nowy świat, do drużyny dołącza nowy, grywalny bohater - Donkey Kong. Autorzy gry, którzy są fanami wielkiej małpy Nintendo od czasu premiery oryginalnego automatu, zawsze wiedzieli, że Donkey Kong będzie odpowiednim bohaterem do podkręcenia tempa.

"Już na samym początku prac nad dodaniem Donkey Konga w charakterze nowego bohatera nowej historii w Mario + Rabbids Kingdom Battle zaczęliśmy się zastanawiać, w jaki sposób może to wpłynąć na system bitewny", mówi Davide Soliani, dyrektor kreatywny w Ubisoft Milan. "Donkey Kong ma wielkie łapy, dlatego też chcieliśmy, aby używał ich podczas walki jak najwięcej. Dodatkowo jest gorylem, dlatego sensownym pomysłem było obdarowanie go większą ruchliwością".

Ale nie tylko imponująca krzepa Donkey Konga sprawia, że idealnie pasuje do roli bohatera w Mario + Rabbids. "Nie jest zwykłym siłaczem", wyjaśnia Soliani. "Potrafi być również okropnie niezdarny, dlatego też jego obecność w grze - obok Kórlików - pozwoliła nam na pokazanie podczas opowieści szeregu rozmaitych, humorystycznych sytuacji".

Tym zabawnym chwilom kolejny raz będzie towarzyszyć akompaniament autorstwa Granta Kirkhope'a, kompozytora Mario + Rabbids, który - jak już zapewne wiecie - dość dobrze zaznajomiony jest z Donkey Kongiem i jego ekipą. "Grant - poza tym, że jest wspaniałym kompozytorem - odpowiadał również za stronę muzyczną przy grze Donkey Kong 64", mówi Soliani. "Staraliśmy się znaleźć nowe źródła dla muzycznej inspiracji całej opowieści, jednocześnie zachowując wierność uwielbianym przez graczy motywom, pochodzącym ze świata Donkey Konga".

Zawartość dodatkowa dla Mario + Rabbids Kingdom Battle będzie dostępna na wiosnę 2018 roku w ramach Przepustki Sezonowej lub do kupienia osobno.

Najnowsze artykuły

[2018-05-15] RKB_news_DLC3-characters

Donkey Kong Adventure: w trzecim i ostatnim DLC do gry pojawia się szalona ekipa!

Poznaj szaloną ekipę, w tym dwie nowe grywalne postacie - Donkey Konga i kórlika Cranky'ego - w DLC do Mario + Rabbids Kingdom.

22-05-201803:00 PM

Zobacz więcej

[2017-01-11] Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC – Donkey Kong Swings into Action

Donkey Kong pojawi się w nowym DLC do Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Nowy bohater w Mario + Rabbids Kingdom Battle.

11-01-201806:00 AM

Zobacz więcej

[2017-12-08] RKB_news_versus_keyart

Pokonaj swoich znajomych w nowym, darmowym trybie Versus w Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Tryb Versus jest już dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Mario + Rabbids Kingdom Battle!

07-12-201711:05 AM

Zobacz więcej

[2017-11-22] RKB_news_goldedition_header

[Black Friday deal] Mario + Rabbids Kingdom Battle Złota Edycja

Kup Złotą Edycję w cenie standardowej!

22-11-201712:56 PM

Zobacz więcej