[2018-06-26] RKB_launch

Jedna szalona ekipa, jedna epicka wyprawa, jeden potężny świat do odkrycia

26-06-2018 04:00

DLC Donkey Kong Adventure przedstawia wydarzenia zaraz po pokonaniu kórlika Konga w podstawowej wersji gry. Mściwa furia Konga i niefrasobliwe zachowanie kórliczki Peach powodują, że pralka-wehikuł czasu eksploduje. Przy okazji, nasi pechowi bohaterowie zostają przeniesieni na tajemniczą wyspę. Kórliczka Peach i jej ekipa będą musieli zebrać fragmenty zniszczonej pralki, aby wrócić do domu.

Rozpocznij epicką wyprawę z udziałem trójki szalonych bohaterów i pokrzyżuj szelmowskie plany kórlika Konga zanim będzie za późno!

W tej nowej przygodzie pojawią się dwie nowe grywalne postacie: Donkey Kong i kórlik Cranky. Ich zaskakujące umiejętności i oryginalne zdolności zmieniają całą rozgrywkę! Jako Donkey Kong możesz wyrzucać w powietrze przyjaciół, wrogów i głazy, a kórlik Cranky może na przykład strzelać do wrogów w powietrzu i nie tylko.

DLC Mario + Rabbids Kingdom Battle Donkey Kong Adventure jest już dostępne do pobrania wyłącznie na Nintendo Switch™, w ramach przepustki sezonowej lub osobnego zakupu.


Get the Gold Edition here.

Najnowsze artykuły

RabbidsWildRaceHeader2

Wild Race – zupełnie nowa gra błyskawiczna od Ubisoft Nano

Rabbids Wild Race to nowa i zabawna, darmowa i błyskawiczna gra od Ubisoft Nano, w której rywalizujesz z innymi graczami w zwariowanej gonitwie.

10-12-202005:00 PM

Zobacz więcej

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej