[2019-01-31] End of Season 1

Zimowe igrzyska już się kończą… co dalej?

31-01-2019 12:00

Drodzy bohaterowie!

Zawody społecznościowe jeszcze trwają, ale zimowe igrzyska dobiegają już niestety końca. Wielu naszych graczy przeszło już wszystkie trzy wyzwania, ale zostało jeszcze trochę czasu dla tych, którzy wciąż mają je przed sobą. Warto się do tego zabrać, bo nagrodą jest spotkanie z fantastycznym zespołem deweloperów naszej gry i rozegranie wspólnego turnieju w gościnnych progach naszego studia. Sprawdźcie harmonogram rozgrywek społecznościowych, z którego dowiecie się, jakie wyzwania czekają na was obecnie w pierwszym sezonie gry. Pamiętajcie, że na ukończenie wszystkich wyzwań macie czas tylko do 31 stycznia.

Po zakończeniu sezonu wyłonimy czterech zwycięzców, z którymi skontaktujemy się w drugim tygodniu lutego.

Bwaaahjour Paris W marcu planujemy rozegrać w Paryżu pierwszy turniej Versus. Czwórka zwycięzców pierwszego sezonu będzie miała możliwość spotkania się z zespołem naszych deweloperów, a także spróbowania z nimi swoich sił w trybie Versus! Nawet największe gwiazdy sportu mówią, że trening to podstawa, więc zacznijcie się już przygotowywać do zawodów w razie, gdybyście zostali wyłonieni do czwórki szczęśliwych zwycięzców.

Zbliża się też wiosenna edycja igrzysk, warto więc już teraz rozpocząć treningi do wyzwań, jakie postawimy przed wami w drugim sezonie. Możemy zdradzić, że poprzeczka będzie zawieszona wysoko!

Przepisy regulujące naszą społeczność można znaleźć tutaj.

Najnowsze artykuły

RabbidsWildRaceHeader2

Wild Race – zupełnie nowa gra błyskawiczna od Ubisoft Nano

Rabbids Wild Race to nowa i zabawna, darmowa i błyskawiczna gra od Ubisoft Nano, w której rywalizujesz z innymi graczami w zwariowanej gonitwie.

10-12-202005:00 PM

Zobacz więcej

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej