[2019-02-22] Riley Header

Oblicza społeczności cz. 3: Poznajcie Riley!

22-02-2019 12:00

Cześć, Riley! Możesz powiedzieć nam kilka słów o sobie oraz o tym, co kochasz robić?

Po pierwsze, chciałabym podziękować za możliwość zaprezentowania siebie i moich prac. Jak już wiecie, mam na imię Riley i pochodzę ze Stanów Zjednoczonych. Jestem młodą kobieta, która uwielbia kreskówki i anime. Uwielbiam też rysować siebie pod różnymi postaciami. Stworzyłam swój autoportret stanowiący połączenie nietoperza i człowieka. Używam go teraz jako swojego awatara, a inne swoje prace publikuję na różnych stronach w internecie. Cierpię na autyzm, a wspominam o tym dlatego, że moim zdaniem choroba pozwala mi patrzeć na wszystko z nieco innej perspektywy i sprawia, że przykładam ogromną wagę do szczegółów.

Wiemy już, że jesteś doświadczoną artystką, a w twojej twórczości nieustannie przewijają się Kórliki! którą postać najbardziej lubisz rysować? Szczególne wrażenie robi twój Kórlik Kong!

Gdy pojawiła się gra Mario+Rabbids, moją ulubioną postacią stał się Fantom. Uwielbiam jego głos i to jak ruch oraz śpiew tchnęły w niego życie. Kórlik Kong także zajmuje w moim sercu szczególne miejsce, od kiedy pojawił się jako czarny charakter w dodatku DLC. Podobało mi się jak przechodzi ze złej strony na dobrą, przez co staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Postanowiłam go narysować, ponieważ jest bardzo fajny i uwielbia zabawę.

[2019-02-22] Art by Riley 01

Kiedy po raz pierwszy zetknęłaś się z Kórlikami?

Pierwszy raz zobaczyłam je, gdy wystąpiły w Raymanie w 2006 roku. Grę Raving Rabbids 2 dostałam w prezencie wraz z aplikacją TV Party na konsole Wii i świetnie się przy niej bawiłam. To była wyśmienita rozrywka! Minęło już trochę czasu od mojego ostatniego kontaktu z Kórlikami, ale teraz na nowo się w nich zakochałam, dzięki grze Mario + Rabbids. Wyeksponowała ona cały ich uroczy i zabawny charakter. Kocham je całym sercem!

Co zwróciło twoją uwagę na grę Mario + Rabbids: Kingdom Battle?

Gdy tylko zobaczyłam Mario+Rabbids: Kingdom Battle, od razu wiedziałam, że rozrywka będzie przednia, a wrażenie to spotęgowała jeszcze genialna muzyka autorstwa Granta Kirkhope'a, która świetnie komponuje się z grą! Bardzo spodobały mi się przerywniki filmowe oraz postaci, ponieważ były zabawne i chwytające za serce. Gorąco polecam tę grę każdemu i mam nadzieję, że wszyscy będą się przy niej bawili tak świetnie jak ja!

[2019-02-22] Art by Riley 02

Kiedy po raz pierwszy zajęłaś się twórczością i czy od początku czerpałaś inspirację z gier, w które grałaś?

Nie chcę się zbytnio przechwalać, ale zawsze byłam uzdolniona artystycznie. Już w przedszkolu okazało się, że mam talent do rysowania. Później, już w szkole, uczyłam się rysunku, a moje prace były prezentowane na lokalnych wystawach, a nawet w kalendarzu dla okręgu, w którym znajdowała się moja szkoła. W miarę jak rosło moje zainteresowanie grami, rozszerzałam też swoje zamiłowania artystyczne i w końcu zaczęłam tworzyć grafiki, nawiązujące do moich ulubionych gier.

Zakochaliśmy się w twoich pluszowych zabawkach! Ile czasu zajmuje stworzenie czegoś takiego? Dbałość o szczegółowe odtworzenie Fantoma i Kórlika Konga jest wręcz fantastyczna!

Gdy miałam jakieś 15 lat, zainteresowałam się szyciem i zaczęłam robić drobne upominki dla rodziny i przyjaciół. Szycie pomaga mi się zrelaksować i traktuję je jako swoje hobby. Przygotowując pluszową wersję jakiejś postaci, wzoruję się na różnych przedstawiających ją grafikach. Wszystkie moje pluszowe dzieła są szyte ręcznie i to bez korzystania z jakichkolwiek instrukcji. Na podstawie grafik ich obraz kształtuje się w mojej głowie, a resztę palce robią same.

Na przykład uszycie Fantoma zajęło mi jakieś trzy lub cztery dni po parę godzin dziennie. Bardzo się cieszę, że moje pluszaki się komuś podobają i dziękuję za komplement!

[2019-02-22] Plushie by Riley

Gdzie członkowie naszej społeczności mogą zapoznać się z twoimi pracami?

Znajdziecie mnie w serwisie DeviantArt, ale część prac publikuję też na Twitterze. Moja nazwa użytkownika na DeviantArt to DrawingStar12, a na Twitterze - PinknWhiteBat12. Jestem też obecna w serwisie YouTube. Tam udostępniam inne swoje pomysły na wyrażanie siebie. Moja nazwa użytkownika YouTube to SuperShark415. To nazwa wymyślona przez moją mamę, która wcześniej używała tego konta, ale dała sobie w końcu spokój, bo nie za bardzo wiedziała, co robi! Nie będzie jednak miała pretensji, że wam to zdradziłam.

Raz jeszcze dziękuję wam za możliwość do zaprezentowania swoich dokonań oraz za to, że jesteście tacy cudownie otwarci. To wiele dla mnie znaczy!

Najnowsze artykuły

RabbidsWildRaceHeader2

Wild Race – zupełnie nowa gra błyskawiczna od Ubisoft Nano

Rabbids Wild Race to nowa i zabawna, darmowa i błyskawiczna gra od Ubisoft Nano, w której rywalizujesz z innymi graczami w zwariowanej gonitwie.

10-12-202005:00 PM

Zobacz więcej

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej