[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-08-2019 12:00

Herosi,

Społecznościowa rywalizacja w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle trwa już trzy pełne zaciętej walki sezony, a każdy z nich kończy się ukoronowaniem dwóch najlepszych herosów. W zimowym turnieju zatriumfowali Rik i Mozsi, gwarantując sobie tym samym miejsce w wielkich finałach. W wiosennym turniej po zwycięstwo sięgnęli Marco i Adrián, dołączając do stawki finalistów. Letnie igrzyska zwycięsko ukończyli dwaj kolejni mistrzowie, Ilkka i Terrence, którzy teraz czekają, by rzucić wyzwanie wcześniejszym zwycięzcom.

A wysokiego poziomu rywalizacji nie zawdzięczamy jedynie finalistom, nasza społeczność też dołożyła wszelkich starań by stworzyć, inspirującą i zachęcającą atmosferęrozgrywek! Każdy z członków naszej społeczności dołożył do tego swoją cegiełkę, pomagając poprzez wypełnianie ankiet, ustanawianie kolejnych rekordów do pobicia i wykręcanie niesamowitych wyników, które można podziwiać na infografikach! Dlatego do turnieju finałowego dopuszczonych zostanie dwóch wiodących przedstawicieli społeczności, dla których przygotowaliśmy dzikie karty. Skorzystają z nich Sam i Joshua!

Wielkie finały rozegrane zostaną przy okazji targów Gamescom 2019, w trakcie których od 20 do 23 sierpnia odbędą się ćwierćfinały, półfinały oraz wielki finał.

Jego zwycięzca otrzyma w nagrodę replikę miotacza oraz konsolę Switch ozdobioną autografami!

Zajrzyjcie na stoisko Ubisoft i kibicujcie finalistom w najbardziej ekscytujących rozgrywkach, jakie do tej pory zorganizowano! Jak przydział dzikich kart wpłynie na rywalizację? Zwycięzcy którego sezonu okażą się najlepsi? Kto waszym zdaniem będzie faworytem wielkich finałów? Zobaczcie to wszystko na żywo na targach Gamescom i prześledźcie drogę naszych mistrzów w Mario + Rabbids Kingdom Battle na społecznościowym serwerze Discord.

Najnowsze artykuły

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

Season 3 Infographic Header Final

Mario + Rabbids: Summer Games - infografika

Szybkie spojrzenie na funkcje i statystyki z Summer Games.

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-05-09] Rabbids Merge Fan Art Contest Header

Laureaci konkursu graficznego na kolaż z Kórlikami

Zobaczcie, którzy z naszych utalentowanych fanów okazali się zwycięzcami!

12-07-201912:00 PM

Zobacz więcej