RabbidsWildRaceHeader2

Wild Race – zupełnie nowa gra błyskawiczna od Ubisoft Nano

10-12-2020 05:00

Rabbids Wild Race, to nowa i zabawna, darmowa i błyskawiczna gra od Ubisoft Nano, w której rywalizujesz z innymi graczami w zwariowanej gonitwie. Musisz unikać przeszkód i zbierać monety, a po drodze do mety obijesz na dodatek jeszcze parę głów. Kórliki znane z tego, że zawsze pakują się w sytuacje nie z tej ziemi; mogą zrobić niezły bałagan w kosmosie lub też dokonać inwazji na popularny serwis streamingowy, tym razem jednak twoim zadaniem jest pomóc im dolecieć do celu. Gry Nano nie wymagają pobierania niczego z sieci i uruchamiają się bezpośrednio w przeglądarce komputerowej lub na urządzeniu mobilnym, a dzięki sterowaniu pojedynczym przyciskiem Rabbids Wild Race jest prosty do opanowania i zabawny dla graczy w każdym wieku.

Rabbids Wild Race Gameplay

Zespół twórców z Ubisoft Nano ma także przyjemność poinformować, że Rabbids Wild Race trafił na Poki.com. To globalna platforma z grami, która za cel postawiła sobie stać się najlepszym miejscem z grami sieciowymi zarówno dla graczy, jak i twórców. Poki dociera do 30 milionów graczy na całym świecie miesięcznie i ma 28 wersji językowych. Gracze w każdym wieku znajdą tam mnóstwo darmowych gier, więc zabawie nie ma praktycznie końca.

Obserwujcie nasze wiadomości na stronie Ubisoft News, bo pojawiać się tam będą informacje na temat innych gier od Ubisoft Nano, a także pozostałych zespołów i studiów Ubisoft.

Play Now!

Najnowsze artykuły

RabbidsWildRaceHeader2

Wild Race – zupełnie nowa gra błyskawiczna od Ubisoft Nano

Rabbids Wild Race to nowa i zabawna, darmowa i błyskawiczna gra od Ubisoft Nano, w której rywalizujesz z innymi graczami w zwariowanej gonitwie.

10-12-202005:00 PM

Zobacz więcej

Community Competition Anniversary Header

Konkurs społecznościowy - pierwsza rocznica

Na Gamescomie 2019 dobiegł końca pierwszy sezon, więc teraz przyszła pora na podsumowanie całego roku zawodów w grze Mario + Rabbids Kingdom Battle!

20-01-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-09] Summer Games Winners Header

Rywalizacja społecznościowa – Zwycięzcami Letnich Igrzysk są…

Letnie Igrzyska dobiegły końca, a ich zwycięzcy zostali koronowani!

09-08-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-08-20] Grand Finals Header

Zaczynają się targi Gamescom, a wraz z nimi nadchodzi czas na wielkie finały Mario + Rabbids Kingdom Battle!

Rywalizacja w MRKB znajdzie swój finał na targach Gamescom, gdzie zmierzą się zwycięzcy poszczególnych sezonów oraz zdobywcy dzikich kart!

20-08-201912:00 PM

Zobacz więcej