O Kórlikach

Kórliki to osobny gatunek królików, które nieodkryte przez ludzi przez stulecia ewoluowały i adaptowały się do naszego konsumpcyjnego społeczeństwa.
Nikt dokładnie nie wie, skąd się wzięły, ale na podstawie zebranych informacji naukowcy byli w stanie zidentyfikować ich pewne cechy.

Charakterki

Kórliki może i wspięły się na szczyty ewolucji (przynajmnie tak lubią o sobie myśleć), ale to nie znaczy, że nie zachowują się jak rozpuszczone bachory: nadwrażliwe, impulsywne, nielogiczne i o bardzo małych rozumkach. Ale ich rozbrykanie często skutkuje zabawnymi sytuacjami, szczególnie kiedy wprowadzają niszczący wszystko dokoła nich chaos!

 

Rozmiary i waga

Kórliki nie przedstawiają się być może zbyt okazale - blade jak kreda, niskie, z krótkimi łapkami i bez palców, za to z długaśnymi uszami - ale nie wolno ich lekceważyć!

  • WZROST:
    Około 80 cm od czubka uszu do końca łapek
  • WAGA:
    A kto to może wiedzieć? Spróbuj zmusić je do spokojnego stanięcia na wadze!

Bwaahh

Kórliki nerwowo mrugają oczyma i łatwo wpadają w panikę, gdy tylko coś nie idzie po ich myśli. Kiedy to się stanie, płoną im oczy, a z ust wydobywa się ich słynny okrzyk: "Bwaahh!".

Kórliki mają talent

Jak tylko odkryły nasz świat, Kórliki wzięły się za poważne studiowanie naszej kultury popularnej - telewizji, internetu, filmów i komiksów. Kiedy już im się udało wszystko zbadać, zabrały się za klasykę... na swój kórliczy sposób. Hollywood, miej się na baczności!

Mistrzowie przebrania

Kórliki to nie są zwykłe białe króliczki. Aby wtopić się w nasz ludzki świat, stały się mistrzami przebrania. Dokładnie tak, jak tajni agenci, tylko z trochę mniejszą klasą.

Nie przegap!